Vyhledat

Nová verze VX.2.10 programu PADS Professional, Xpedition, Hyperlynx

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Nová verze VX.2.10 programu PADS Professional, Xpedition, Hyperlynx

Siemens EDA uvolnil novou verzi VX.2.10 svých produktů z oblasti návrhu DPS jako jsou PADS Classic, PADS Professional, Hyperlynx a Xpedition.

Uživatelé s aktivní údržbou mohou novou verzi stáhnout z webu Siemens Support Center (po přihlášení ke svému účtu).

  • PADS Standard / Standard Plus VX.2.10 opravuje nalezené chyby programu.
  • PADS Professional VX.2.10 přichází s možností napojení na cloudový ekosystém správy dat (Supply Chain, Connect). Kreslení schémat (Designer) vylepšuje vyhledávání součástek a jejich zobrazení + usnadňuje tvorbu knihoven (Library manager). Návrh desky (PADS Layout) obsahuje vylepšenou funkci Design Reuse (Physical Design Reuse), vylepšené routování spojů a import 3D RF modelů do návrhu desky.
  • HyperLynx VX.2.10 přináší nové možnosti pro návrh a ověřování vysokorychlostních sériových linek (SerDes), rozhraní DDRx a sítí PDN (Power Delivery Networks) na úrovni desek.
  • Xpedition VX.2.10 obsahuje vylepšený návrh pro multi-board systémy (3D layout, board level design reuse) a návrhy typu High-speed. Kreslení schémat (Designer) bylo vylepšeno podle požadavků uživatelů (Siemens Ideas) a pracuje efektivněji na rozsáhlých návrzích. Návrh desky (Layout) nyní lépe spolupracuje s programy NX a Teamcenter, umožňuje snadnější výměnu dat s MCAD programy, používá vylepšenou funkci Design Reuse, vylepšené routování spojů, umožňuje načíst 3D RF modelů do návrhu desky. Také funkce pro oveření návrhu (Design Verification) byly vylepšeny.