Vyhledat

O nás

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » O nás

CADware

DPS Elektronika od A do ZJsme distributorem software pro elektroniku a elektrotechniku, vydavatelem odborného časopisu DPS - Elektronika od A do Z a provozovatelem jeho webového portálu, zaměřeného na elektroniku a vše kolem ní.

 

Software pro elektroniku zahrnuje programy pro návrh, výrobu a osazování desek plošných spojů, programy pro simulace elektronických obvodů, teplotních polí a předpověď spolehlivosti. Software pro elektrotechniku je určený k projektování v oborech automatizace, měření a regulace, instalace.

 • již od roku 1992 na trhu s CAD programy
 • více než 2000 instalací:
  • Česká Republika
  • Slovensko
  • Polsko
  • Maďarsko
 • technická podpora a péče o zákazníka 
 • odborné semináře pro uživatele 
 • instalace, školení 
 • prezentace na veletrzích v ČR a zahraničí 

Partneři

MentorIko

Mentor, a Siemens business je nadnárodní korporátní firma se sídlem ve Wilsonville, Oregonu ve Spojených Státech Amerických, zabývající se distribucí programů pro elektroniku, elektrotechniku a simulaci i v jiných oborech. Byla založena v roce 1981 a nyní s obratem okolo jedné miliardy, zaměstnává téměř 6 000 lidí po celém světě.

Je světovým lídrem v oblasti EDA, poskytujícím softwarové i hardwarové řešení, které umožňuje společnostem vyvíjet lepší elektroniku v kratším čase a s menšími náklady. Nabízí inovativní řešení, které pomáhá inženýrům překonat výzvy při návrhu v dnešním světě rostoucí složitosti desek a čipů.

Má nejširší portfolio produktů patřících ve své třídě k nejlepším a je jedinou EDA společností s vlastním embedded softwarem.

PCSCHEMATICiko

PCSCHEMATIC A/S je dánská firma založená v roce 1978 vyvíjející elektronické CAD programy pro speciální účely, které zjednodušují vytvoření projektu na zakázku v dané oblasti. 

DownstreamTeachiko

DownStream Technologies, LLC je pokroková softwarová firma, která se od roku 2011 zabývá automatizací a urychlováním vývoje DPS pro inženýrské organizace pracující s vyspělou technologií. Umožňuje technickým a výrobním týmům spolupracovat na přechodu od návrhu DPS k její výrobě s minimem chyb.

BQRiko

BQR Reliable Engineering Ltd. má přes dvě dekády zkušeností v poskytování softwaru a konzultací v oblasti spolehlivosti a údržby pro komplexní projekty obsahující elektronické, elektrotechnické a mechanické komponenty. Nabízí rozbor namáhání, údržby a životního cyklu na úrovni vyhovující společnostem jako Boeing a NASA.

Stovkám zákazníků celosvětově usnadňuje aplikaci světově standardizovaných norem ISO pro širokou škálu oborů od spotřební elektroniky po vojenské vybavení. K poslední zmíněné ji částečně přeurčuje to, že se nachází v Izraeli.