Vyhledat

Skladiste

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Skladiste

DPS Elektronika od A do ZJsme distributorem software pro elektroniku a elektrotechniku, vydavatelem odborného časopisu a provozovatelem webového portálu
DPS - Elektronika od A do Z se zaměřením na elektroniku a vše kolem ní.

PADSSeminar

vanoce-cadware

PADS Professional

Nová generace návrhového systému PADS, je založena na technologii používané v high-end systému Xpedition (rovněž od Mentor). Funkce jsou podrobněji popsány PDF dokumentu v sekci Prospekty nebo ve videu v galerii pod článkem. Schématickým editorem je PADS Desinger v němž lze využívat hierarchie do libovolné hloubky, připojení vnější databáze součástek, vytvářet varianty osazení nebo seznamy materiálu (BOM).

Návrhová pravidla jsou shrnutá v přehledné tabulce programu Constraint Manager a jsou tak dostupná z editoru schématu i desky.

Při návrhu desky jsou součástky shrnuty v Component Exploreru, který zobrazuje plánovací skupiny součástek i v případě přenesení na desku. Spoje jsou shrnuty v Net Exploreru, který dodržuje jejich rozdělení do tříd podle zadaných pravidel návrhu (v CES) a umožňuje jejich označování a zobrazení na desce na základě těchto i dalších pravidel. Obsahuje také mimo jiné interaktivní Sketch router pro individuální i hromadné tažení spojů, jehož výsledky věrně připomínají manuální pokládání jednotlivých spojů. Umožňuje definovat na desce oblasti s odlišnými pravidly návrhu.

Podobně jako u PADS Standard Plus jsou zde dostupné analogové simulace, analýza signálové integrity ve schématu i na již navržené desce a simulace rozložení teploty.