Vyhledat

PADS Classic

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Akce a slevy » PADS Classic

5. 8. - 25. 9. 2019

ParallelaSpolečnost Mentor, A Siemens business nabízí původní PADS v základní verzi pod názvem PADS Classic za bezkonkurenční cenu 79 tisíc Kč. Tato nabídka platí do konce září 2019 a souvisí s uvedením nové generace PADS - Professional.

V rámci vývoje systému pro návrh desek plošných spojů PADS se mění rozložení funkcí v rámci sestav. V případě, že potřebujete rychle a spolehlivě vytvořit desku bez náročných nastavení, ale také bez omezení počtu použitých součástek nebo velikosti rozměrů, je PADS Classic (dříve uváděný pod názvem PADS Standard) vhodnou volbou.
Rychle a snadno použitelný, intuitivní program pro návrh schématu - PADS Logic, propojený s návrhem desky v programech PADS Layout nebo PADS Router, umožní uživateli okamžitě po instalaci začít s návrhem. Možnosti importu / exportu dalších formátů včetně DXF, IDF, Step a další spolupráce s mechanickými CAD programy (import tvaru desky, modelů součástek a mechanických částí) taktéž zrychlují postup návrhu a zjednodušují jej.

Bezchybné dokončení vytvářené desky potom zajišťují funkce online DRC, 3D náhled, push-and-shove router a intuitivní generování výstupů (Gerber, ODB++) s náhledem jejich obsahu v každém kroku.
  
V případě, že potřebujete simulovat navrhovaný projekt, jsou k dispozici rozšíření pro analogově-digitální (funkční obvodovou) simulaci, pokles napětí nebo proudové hustoty v napájecích plochách, empirická EMC pravidla, teplotní simulace na základě proudění tekutin nebo návrh spojů pro DDR paměti. 

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám je poskytneme.

PadsClassicInzerat

Více o programu PADS Classic (Standard/Standard Plus)