Vyhledat

Dodatečné informace k verzi 14.0

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Dodatečné informace k verzi 14.0

Pokud jste se ještě nevybavili programem CAM350 ve verzi 14.0 můžete tak učinit na stránce pro její stažení, která je součástí stránek výrobce DownStream Technologies.

SoftwareDownload

 Uživatelé s aktivní údržbou mohou pomocí odkazu Software Download and Maintenance Validation Form přejít k vyplnění formuláře. Nejjednodušší je vyplnit vaše HostID (MAC  adresu, ID klíče - pouze znaky -čísla- bez oddělovačů, např.: 3065AF50EC3A) do posledního řádku. Pokud jej neznáte budete potřebovat vyplnit své údaje a registrační číslo programu. Potvrzením formuláře tlačítkem Submit a pokračováním Continue se dostanete na stránku s možností stáhnout instalátor aktuální verze, která už obsahuje vaši licenci. Po  jeho rozbalení a spuštění nejprve nainstalujte licenční software tlačítkem Instal License File a poté v jednom z dalších kroků vyberete možnost Install License File From Media.

Instalace1InstalaceLicenceFromMedia

Pokud budete mít potíže se stažením nebo instalací programu neváhejte se ozvat.

Prozatím byl vyřazen příkaz pro nahrávání maker z programu, je na uživatelích, kteří ho využívají, aby rozhodli, zda ho chtějí zpět.

Staré skripty budou fungovat i v nových verzích. Prozatím lze psát nové skripty taktéž v původním jazyce, nicméně v příští verzi (14.1 plánované na léto 2019) bude možnost využívat k programování jazyk Visual Basic.

Sestava CAMVu momentálně nefunguje ve verzi 14.0. Nicméně nová verze umožňuje ukládat do starších formátů programu CAM350 v12.2 a takto uloženou databázi výrobních dat můžete již prohlížečem zdarma zobrazit. Na prohlížeči pro verzi 14.0 se zatím pracuje.

Nová verze 14.0 je určena pro 64bitové OS. Oficiálně je podporována Windows 8 a novějšími, běh na Windows 7 není zaručen. Předchozí build s označením 14.0 1484 podle zkušeností fungoval i na Windows 7, s novějším buildem 14.0 1485 již uživatelé zaznamenali potíže na tomto OS.

Existuje nahlášený defekt 60552:Several Problems with Coordinate bar, pro zadávání přesných souřadnic. Bude opraven nejspíše v příštím buildu.

Jakékoliv hlášení dalších problémů s novou verzí jsou vítané, jelikož bez jejich znalosti není možné je opravit. Děkuji za pomoc, trpělivost a pochopení s novější verzí.

Více o programu CAM350