Vyhledat

Seriál anglických webinářů: Explore Mentor’s Shift-left Design Methodology

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Seriál anglických webinářů: Explore Mentor’s Shift-left Design Methodology

Pokud se chcete dozvědět více o kampani Shift-left společnosti Mentor, A Siemens business, využijte příležitosti online prezentace přístupů, které programy pro návrh a simulaci DPS od tohoto výrobce nabízejí. Jejich možnosti vám mohou ušetřit čas i peníze při návrhu včasným detekováním chyb.

Shift-left naznačuje posun funkcí z vyšších a dražších návrhových programů do těch více rozšířených. Doba digitalizace umožňuje neplýtvat penězi za prototypy pro každý projekt, ale využít investice do simulace a ušetřit při každém vyvíjeném projektu.

Anglický popis této série webinářů říká:

"Today, a single, simple mistake can derail a complex project and cost millions of dollars. Truth is, we all make mistakes while capturing schematics, specifying component properties, or creating PCB layouts. When we rely on physical prototypes or sophisticated simulation tools to verify designs late in the design cycle, simple errors that should have been caught earlier can require weeks of effort to identify and fix. Most companies accept this as an inevitable result of increased product complexity, but it doesn’t have to be this way.

In this series of online webinars, we’re bringing you an opportunity to join other engineering teams to learn and ask your questions."

Na tyto semináře se můžete registrovat hromadně i jednotlivě ze stránek společnosti Mentor.