Vyhledat

Změna Support Centra

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Aktuálně » Změna Support Centra

Portál s informacemi Support Centrum pro uživatele produktů společnosti Mentor, A Siemens business změnil podobu a byl převeden pod stránky Siemensu.

Přístupová hesla a další možnosti zůstaly beze změny, naleznete tam všechny informace tak jak byly původně, přehledně rozčleněny do skupin podle uživatelům dostupných produktů. Stejně tak lze stahovat nové i starší verze programů, v případě zvolení skupiny, k níž máte přístup (máte zakoupenou licenci). V případě vyhledávání dále máte možnosti vybírat z kategorií databáze znalostí (obsahující informace o postupech a používání programu), dokumentace (datasheety i návody), prostředků nebo vašich chybových hlášení (případy podpory).

Příjemnou změnou může být počeštění rozhraní, které právě zahrnuje převod stránek pod skupinu Siemens. Nicméně samostatné rady, návody a popisy jsou stále v angličtině. Jejich překlad je náročný a mnohdy by strojový překlad nedával smysl.

Na novou adresu (https://support.sw.siemens.com/cs-CZ/) budete přesměrováni automaticky, pokud zadáte původní (https://supportnet.mentor.com/) nebo se na stránky dostanete tradičně ze stránek společnosti Mentor volbou Support z hlavního menu (zcela vpravo). Budete potřebovat jenom o jeden klik navíc, kterým potvrdíte, že chcete přejít na stránky podpory Siemens.

Více o programu PADS Classic (Standard/Plus)