Vyhledat

Nový průvodce pro PADS Professional QuickStart Guide

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Nový průvodce pro PADS Professional QuickStart Guide

Návrhový program PADS v nové generaci (sestava Professional) byl vybaven novým průvodcem obsahujícím v 6 lekcích všechny základy nutné ke správnému využívání fukncí pro rychlý a jednoduchý návrh. QuickStart Guide se instaluje společně se zkušební (evaluation) demo verzí do adresáře C:/PADS_Professional_QuickStart. Obsahuje jak názorného průvodce v PDF dokumentu s obrázky a odkazy na videa s obsahem jednotlivých lekcí, tak projekty v 6 rozpracovaných krocích. Projekty odpovídají popisovaným činnostem a můžete si je vyzkoušet podle popisu bez nutnosti zakládání vlastních projektů pokud si chcete vyzkoušet jenom některou část. Další výhodou je knihovna a další soubory (mechanické modely prvků a desky), které nemusíte vytvářet, ale jsou připravené pro vyzkoušení.

Instalace zkušební verze byla zjednodušena a na průchod instalací potřebujete pouze několik kliknutí. V rámci nainstalované 14ti denní licence, kterou si můžete stáhnout ze stránek můžete využívat i standardní (nižší) sestavy (Standard a Standard Plus) stejně jako s prodlouženou zkušební licencí od nás (30 dní) a plnou licencí v případě zakoupení.

Původní Evaluation Guide zůstává součástí instalace a můžete jej nalézt v adresáři C:\MentorGraphics\PADSProVX.2.4\SDD_HOME\Documentation\PADS_Professional_Eval\. V 7 lekcích obsahuje podrobnější popis jak postupovat v případě jednotlivých akcí a pokrývá více funkcí návrhového programu. NEobsahuje odkazy na video, ale také obsahuje knihovny, připojitelnou databázi a mechanické modely.

PADS Professional si můžete vyzkoušet zdarma a v případě zájmu využít probíhající slevovou akci.

Více o programu PADS Professional