Vyhledat

PADS Professional jako nová generace návrhového systému

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Aktuálně » PADS Professional jako nová generace návrhového systému

Součástí kampaně "PADS Professional - nová generace PADS" není jenom sleva dosahující více než poloviny pro síťovou (plovoucí, serverovou) licenci, ale i výukové materiály pro rychlý start v podobě PDF dokumentu i videí. Můžete se tak rychle naučit využívat široké možnosti programu.

Zvýhodnění se liší podle typu licence. Poloviční sleva se týká nesíťové licence vázané na MAC adresu. Ještě větší snížení ceny - 55% je platné pro síťovou (plovoucí, serverovou) licenci, kterou je možné využít na libovolném počítači v síti.

Od července je navíc pro nové uživatele dostupná knihovna výukových videí na 12 měsíců zdarma. Obsahuje více než 100 výukových videí, která se pravidelně aktualizují. Videa jsou doplněna virtuálními (vzdálenými) plochami s připravenými projekty. Můžete se do nich připojit a vyzkoušet si program bez nutnosti instalace. Nový Quick Start Guide vás rychle uvede do používání programu a pomocí výukové knihovny proniknete do všech jeho zákoutí.

Se zakoupenou licencí na Professional můžete používat i nižší sestavy a starší verze. Pokud tedy máte starší projekty, které chcete upravovat v původní verzi, můžete spustit PADS v libovolné starší verzi bez převodu do formátu Professionalu. V nových projektech potom můžete plně využít moderní nástroj s mnoha funkcemi usnadňujícími a urychlujícími návrh.

V rámci akce se zmenšil cenový rozdíl mezi síťovou a nesíťovou licencí na minimum.

Pokud si chcete usnadnit navrhování DPS na více různých pracovištích přišel ten správný čas.

Pokud máte zájem o další informace, neváhejte nás kontaktovat rádi vám je poskytneme.

PadsProfessionalInzerat

Více o programu PADS Classic (Standard/Plus)