Vyhledat

Nová verze HyperLynx verze VX.2.4

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Nová verze HyperLynx verze VX.2.4

Byla uvolněna nová verze VX.2.4 související s ostatními programy pro návrh desek plošných spojů (PADS, Xpedition).

Přináší modelování signálové integrity propojené se simulací napájecí sítě. Modely exportované po vymodelování poklesu napájecího napětí na sítích je možné použít dále pro simulaci signálové integrity. Zlepšuje simulování cest s oblouky. Definování přeslechů pomocí decibel ve specifikovaném frekvenčním rozsahu a další rozšíření zadávání a informování o simulaci tohoto typu.

SerDes simulace byla rozšířena o analýzu JCOM, ethernet 50GBASE-CR a automatické ověření pro PCIe Gen1, Gen2 a Gen5 v SerDes Wizard.

DDRx umožňuje měření na pinu i die součástek a dodatečná měření jitteru. Obashuje modifikaci metody pro výpočet prokovených otvorů pro DDR4 a automatické znovu-spuštění pro zahrnutí zapisovacích zpoždění.

Pokles napájecího napětí lze nyní modelovat na projektech obsahujících více desek i na těch využívajících ohebné části (rigid-flex) design. Modelovat nyní lze i více sítí, pro zjištění dostatečného zemění všech napájecích proudů. Výstup bude zpracovatelný ve více formátech (součástí interactive simulations report).

Více informací naleznete v sekci Aktulní verze na stránkách programu

 

Více o programu HyperLynx