Vyhledat

Nová verze PADS verze VX.2.4

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Aktuálně » Nová verze PADS verze VX.2.4

Byla uvolněna nová verze PADS VX.2.4, spolu s ostatními souvisejícími programy pro návrh a simulaci plošných spojů (HyperLynx, Xpedition).

Přináši nové funkce pro práci s rozlitou mědí do Routeru a zjednodušuje její tvorbu.

MenuRouterCopper

Nové funkce taktéž přibyli do nabídky práce s 3D zobrazením desky, týkající se nejen 3D (STEP) modelů součástek, ale i desky samotné a otvorů v ní.

MatingLayout3D

Očekávanou novinkou je překladač z návrhového programu EAGLE, který v současné době pouze pronajímá pouze společnost Autodesk.

Vyhledávání v programu PADS Designer rozšiřuje možnosti na vyhledání prázdných (nevyplněných) řádků (vlastností - properties). Sestava DS Suite (obsahující PADS Designer) pro tvorbu schématu nově obsahuje i rozšířené možnosti simulací AMS (Analog-Mixed Signals) a pre-layout analýzu (SI).

Projekty využívající integrovaný přenos dat z Designeru do Layoutu mohou do centrální knihovny migrovat (přenášet z prjektů používajících netlist přenos dat) i prvky podporující typ součástek hetero 4 a mohou využívat vzory pravidel návrhu v rámci jedoho projektu. Integrované projekty nyní využívají nový Part Editor s rozšířenými vlastnostmi.

Více informací naleznete v sekci Aktuální verze na stránkách programu.

Více o programu PADS Classic (Standard/Plus)