Vyhledat

Chystaná nová verze 14.0 bude obsahovat 3D náhled

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Aktuálně » Chystaná nová verze 14.0 bude obsahovat 3D náhled

CAM350_14Společnost DownStream Technologies poskytla první oficiální infomace o nové chystené verzi 14.0. Program prošel celkovou úravou uživatelského rozhraní, původní rozbalovací menu bylo nahrazeno pásem karet (ribbon bar) podobně jako v novějších Microsoft office.

Další novinkou je 64bitové rozhraní a těsnější propojení s programem BluePrint pro tvorbu elektronické dokumentace. Oba programy sdílejí společný formát s příponou DPD, soubor vvytvořený v CAM350 se tak dá otevřít pro tvorbu dokumentace a naopak. Oba programy umí ukládat i číst i ve svých původních formátech.

CAM350 i BluePrint podporují 3D náhled desky a jejích vrstev v Stack Up Visualizeru. Ten výrazně napomáhá představě řazení vrstev a možností jejich propojení prokovenými otvory různých typů. I zde napomáhá 3D náhled správné realizaci také díky zobrazování všech vrstev (vodivých, dielektrických, masky, potisku) v nastavitelném formátu.

Zobrazování naleených porušení DRC se sjednotilo se zobrazováním porušení nalezených pomocí nástroje  DFM Stream a jso uspolečně obsaženy v Error Exploreru. Úpravy se dočkali i další dialogy, přičemž některé z nich jsou roztažitelné.

Změní se rozložení licenčních modulů v sestavách, přičemž bude možnost dosáhnout na vyšší moduly pouze zvvýšením ceny údržby. Stejně tak půjde přejít na nižší sestavu a cenu údržby tím snížit.

 

Více o programu CAM350