Vyhledat

PADS pro uživatele EAGLE

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Aktuálně » Akce a slevy » PADS pro uživatele EAGLE

17. 2. - 30. 6. 2020

EaglePads3Přechod z EAGLE na kompletní neomezený návrhový program PADS nebyl nikdy jednodušší a výhodnější. Převodník z interních formátů EAGLE umožňuje import souborů schématu, desky i knihoven do PADS.

Kompletní neomezené návrhové prostředí PADS disponuje stejnými funkcemi a rozšiřuje je o návrh ve 3D, spolupráci s mechanickým programem nebo interní databází součástek. Správa pravidel v přehledné tabulce vám zase urychlí práci se skupinami spojů / součástek se stejným nastavením izolačních mezer, a dalších pravidel.

PADS dále přináší možnost rozšiřování funkcí programu simulacemi, termální nebo DFM analýzou. V neposlední řadě můžete plynule začít používat nejnovější generaci PADS, sestavu Professional. I zde je možnost importu z programu EAGLE. Momentálně běží akce GET MORE na tuto sestavu.

EaglePads4Převést můžete jak schematické stránky (sch) s výběrem součástek z knihoven (lbr) tak importovat desku (brd) přímo do programu PADS Layout. Vrstvy i jejich barevné nastavení zůstává zachováno. Převod schématu probíhá jednoduše výběrem schématu nakresleným v EAGLE a zvolením knihoven, které chcete převést.

PADS Layout importuje přímo soubory formátu *.brd a není potřeba prakticky žádného zásahu uživatele.

Pokud byste si chtěli program PADS vyzkoušet, dostanete od nás zdarma zkušební licenci na 30 dní na libovolnou sestavu.

Pro naše bývalé uživatele programu EAGLE je připravena speciální cenová nabídku v případě přechodu.

Pokud byste měli další dotazy můžete se na nás obrátit na email info@cadware.cz nebo na telefonním čísle +420 485 106 131

Více o programu PADS Classic (Standard/Plus)