Vyhledat

PADS Professional pro nové uživatele

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Akce a slevy » PADS Professional pro nové uživatele

sleva 50% 1. 1. - 30. 4. 2020

Pro nové uživatele PADS Professional je připravena sleva až 50% z ceny programu, který je v rámci akce Get more rozšířen o funkce vytváření ohebných částí (rigid-flex) desek, hromadné pokládání spojů s pravidly pro přenos rychlých signálů (high-speed, diferenciální páry). Standardní vybavení Professionalu jako funkční simulace obvodu (AMS), Sketch router, varianty osazení, simulace signálové integrity, oblasti odlišných pravidel na desce, 2D i 3D plánování rozložení součástek, podpora (import/export) 3D (step) modelů a propojení s libovolným mechanickým CAD programem pomocí IDX rozhraní je samozřejmě také k dispozici.

flex_design   PADSprofessionalRouting   HL   Paralela3D

S programem také získáte dokumenty pro rychlý úvod do funkcí programu s podporou ukázkových videí a rozpracovaných projektů, na nichž si jednotlivé funkce můžete vyzkoušet. Pro náročnější je zdarma i roční přístup do databáze výukových videí, která jsou součástí placených vzdělávacích programů s desítkami hodin výukových materiálů.

PADS_training_320x100_prod PadsQuickStartGuide

V ceně nového programu je také jeden den školení na vámi vybraném místě (u vás, u nás nebo přes vzdálený přístup) v češtině.

Prodlouženo na základě obtížné situace vládních opatření proti šíření Covid-19.

Více o programu PADS Professional