Vyhledat

Pronájem PADS Professional

Technická podpora

(+420) 728 304 701

CADware s.r.o. » Aktuálně » Akce a slevy » Pronájem PADS Professional

13. 1. - 27. 3. 2020

Akce „získejte více“ (Get more) od Mentor, A Siemens Business pokračuje další nabídkou možností jak získat PADS Professional a s ním možnosti Sketch routing, návrh rigid-flex desek, RF motivů pro rychlé signály (desítky GHz) nebo zjednodušení práce s FPGA na desce plošných spojů. Nejlevnější možnost (2 700 Kč za měsíc) nabízí tvorbu shécmatu s přístupem do databáze součástek libovolného typu a export do libovolného formátu.

 

 PADSprofessionalRouting   Paralela3D    HL

Plnou licenci PADS Professional (schéma, správce návrhových pravidel, návrh desky) si nyní lze na rok pronajmout za velmi výhodnou cenu začínající na necelých 8 000  za měsíc. Celková cena za rok (který je minimální dobou pronájmu) vychází přibližně poloviční (cca 90 tisíc Kč) oproti odhadované ceně, kdyby byl pronájem běžně dostupný.

Pronajmutý program disponuje funkcemi rozšiřujících modulů rigid-flex (schopnost vytvářet ohebné části desky) a HSD (autorouter pro automatické vyrovnávání délek spojů podle skupin a pravidel) nebo jej lze pronajmout se všemi rozšiřujícími možnostmi, tedy s moduly rigid-flex, HSD a dále s rozšířením pro práci s FPGA, a také s modelováním RF motivů (mikrovlnných obvodů) na desce a spoluprací s programem Keysight ADS .

flex_design   RFmotiv   IOPT_FPGA_PADS_Professional 

S programem také získáte dokumenty pro rychlý úvod do funkcí programu s podporou ukázkových videí a rozpracovaných projektů, na nichž si jednotlivé funkce můžete vyzkoušet. Pro náročnější je zdarma i roční přístup do databáze výukových videí, která jsou součástí placených vzdělávacích programů s desítkami hodin výukových materiálů.

PADS_training_320x100_prod image

V ceně nového programu je také jeden den školení na vámi vybraném místě (u vás, u nás nebo přes vzdálený přístup) v češtině.

Pokud se uživatel po vypršení pronájmu rozhodne pro nákup, dostane za pronájem slevu, která mu vynaložené finanční prostředky vynahradí.

PadsProfessionalInzerat

Více o programu PADS Professional