Vyhledat

Solid Edge PCB

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Elektronika » Solid Edge PCB

DETAILNÍ INFORMACE PŘIPRAVUJEME

Solid Edge PCB od společnosti Siemens je nejnovějším přírůstkem v rodině programů pro návrh desek plošných spojů. Je to samostatný program, který je provozován v těsné návaznosti na 3D MCAD program Solid Edge. V návrhu desky využívá technologii osvědčeného high-end systému Xpedition od společnosti Mentor, který je dnes součástí Siemensu, s tím, že některé funkce nejsou dostupné, nebo jsou upravené potřebám Solid Edge PCB. Původní kreslení schematických zapojení bylo nahrazeno jednodušším schematickým editorem. Návrhový systém nemá omezení ve velikosti a komplexnosti návrhu.

Kooperace mezi návrhem desky (Solid Edge PCB) a výkonným 3D mechanickým CAD programem (Solid Edge) v jakékoliv fázi návrhu desky je jednou z hlavních výhod tohoto návrhového systému. Výsledkem této spolupráce je deska plošných spojů, která odpovídá požadavkům mechanické konstrukce desky i jejího okolí.

Program Solid Edge PCB je k dispozici uživatelům Solid Edge, ostatním zájemcům je potom dodáván spolu s programem Solid Edge.

Pro více informací nás kontaktujte. Můžete se také podívat na dostupná videa zde a zde.