Vyhledat

Seminář programů CAM350 14.0 a BluePrint-PCB 6.0

Technická podpora

PCSCHEMATIC (+420) 728 304 701
PADS, CAM350, BluePrint (+420) 737 740 487

CADware s.r.o. » Aktuálně » Výstavy a semináře » Seminář programů CAM350 14.0 a BluePrint-PCB 6.0

19. 6. 2019 9:00 Hotel Akademie Naháč, Chocerady

Pokud používáte, nebo se zajímáte o software CAM350 a/nebo BluePrint PCB, potom máte dobrou příležitost dozvědět se novinky z první ruky, stejně jako položit otázky - na semináři zaměřeném na oba programy od Downstream Technologies bude přítomen i vedoucí pracovník výrobce programů, stejně jako technik z této společnosti. Seminář se bude konat 19. 6. 2019 v hotelu Akademie Naháč v Choceradech, který je umístěn nad výjezdem 29 z dálnice D1.

Na semináři bude ukázána a vysvětlena nová verze CAM350 v.14, která doznala oproti předcházejícím verzím i změny v uživatelském prostředí.

Program CAM350 je v Čechách i na Slovensku hodně používán nejenom mezi výrobci desek plošných spojů, ale i mezi návrháři desek a v EMS výrobě. Umožňuje načíst data desky v různých formátech, provést kontrolu a editovat data desky podle potřeby. Výrobci desek si tak mohou připravit data desky pro výrobu holé desky, návrháři desek si mohou zkontrolovat data navržené desky před odesláním do výroby, EMS výrobci pro zhotovení určitých podkladů pro osazování a testování.

blueprintICONa semináři bude také předveden a vysvětlen program BluePrint PCB.

Program BluePrint PCB je určen pro rychlé a bezchybné zhotovení dokumentace pro potřebu výroby, a to jak holé desky, tak osazování a oprav/úprav hotových desek. Tím, že si program načte data desky v ODB++ nebo IPC-2581 formátu, nebo PADS .asc formátu, ví všechny potřebné informace – rozměry, součástky, plošné spoje, otvory. Umožňuje simultánní pohled na horní i spodní stranu desky, vnitřní vrstvy desky, stejně jako vícenásobný pohled na stejnou vrstvu desky (včetně různých meřítek zobrazení). Nástroj lupa dovolí zobrazit jakýkoliv počet detailů desky. Dokumentace holých desek zahrnuje všechny potřebné rozměry desky, informace o skladbě vrstev desky i otvorech, příčné řezy deskou, potřebné poznámky, atd. Dokumentace pro výrobu (osazování, testování, úpravy desky) zachycuje potřebné pohledy a detaily desky, výpisy materiálu, rozpisy a výkresy pro postupy i varianty osazování desky, a potřebné informace pro opravy či dodatečné úpravy desky.

Zájemci se mohou na seminář přihlásit na adrese info@cadware.cz.

Více o programu CAM350